تبليغات X
تبلیغات متنی
دیجی تل
تاريخ : 24 مرداد 1396 | 19:17 | نویسنده : حمید جهانیان | بازدید : 336

حتماً تاکنون برای شما رخ داده است که چه به طور سهوی یا عمدی یا اینکه به دلیل وجود نقصی در گوشی، همه اطلاعات آن به یک باره از دست رفته باشد و یا تنها یک عکس را پاک کرده باشید و بخواهید آن را بازگردانید. در اینجا است که احساس حسرت بخاطر از دست دادن عکس هایی با ارزش تمام وجودتان را فرا می گیرد. اما نگران نباشید. امروز قصد داریم روشی را برای بازیابی عکس های با ارزش پاک شده از گوشی اندرویدی شما معرفی کنیم.


اپلیکیشن FonePaw Android Data recovery با رابط کاربرپسند خود به سادگی تصاویر از دست رفته شما را بازیابی می کند.


توصیه می کنیم این اپلیکیشن را حتی اگر عکس های گوشی تان پاک نشده است نصب کنید، چرا که برای ریکاوری عکس ها در صورت از دست دادن آنها، سرعت عمل بسیار مهم است.


حال فرض کنید تصویری به طور ناخواسته از گوشی شما پاک شده است. اولین کاری که لازم است انجام دهید، قطع کردن اتصال گوشی خود به اینترنت است. چرا که اگر فایل جدیدی از طریق اینترنت وارد گوشی شده و در آن ذخیره شود، بازیابی فایل قبلی بسیار دشوار و حتی غیرممکن خواهد بود. همچنین به یاد داشته باشید که این برنامه برای بازیابی عکس ها به دسترسی روت نیاز دارد. (پس اگر عکس های اندرویدتان پاک شده است گوشی تان را سریع روت کنید)

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 24 مرداد 1396 | 19:16 | نویسنده : حمید جهانیان | بازدید : 346

سامسونگ با همکاری شرکت کریکت اقدام به تولید بزرگترین موبایل جهان نموده، که دارای تمامی عملکردها و امکانات یک موبایل معمولی است. این غول موبایل نسخه بزرگ شده سامسونگ R450 است که به مسنجر سامسونگ مشهور است. البته این دو شرکت با این کار موفق به ثبت رکورد خود در کتاب رکوردهای گینس شدند. فقط ایراد کار اینجا است که احتمالا این موبایل تنها به درد افرادی مانند هاگرید و هرکول می خورد، یا به قول ما ایرانی ها موبایل رستم دستان !

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

صفحه قبل 1 صفحه بعد